Odkryj niezwykły czar GruzjiGruzja to kraj, który – tak jak Polska – kocha wspólne biesiadowanie w przyjaznej atmosferze, można więc łatwo się w nim poczuć „u siebie”. Co więcej, Gruzja posiada wiele tajemnic, które warto odkryć: setki wspaniałych zabytków jeszcze z czasów średniowiecza, malownicze trasy trekkingowe i piękne plaże nad Morzem Czarnym – to tylko niektóre z nich.

W tym roku węgierski przewoźnik lotniczy Wizz Air zaprasza do lotów w okazjonalnie niskich cenach z lotniska w Warszawie do gruzińskiego Kutaisi. Najtańsze loty w obydwie strony już za 130 zł! Przekonajcie się na własne oczy, jak niezwykłym miejscem jest Gruzja!

Pamiętaj, żeby wcześniej zapisać się do Wizz Discount Club! O tym, jak to zrobić, przeczytasz tutajZa bilety zapłacisz dowolną kartą płatniczą. Jeśli nie chcesz dopłacać za bilet, postaraj się, żeby Twój bagaż mieścił się w dopuszczalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Interesuje Cię możliwość atrakcyjnego zakwaterowania w Gruzji po promocyjnie niskiej cenie? Sprawdź oferty hotelowe tutaj.

Informacje o locie

Przykładwy termin podróży: 25 – 29 listopada 2014
Czas trwania: 4 dni
Lotnisko wylotu: Warszawa
Linie lotnicze: Wizzair
Hotel: rezerwacje tutaj
Miejscowości: Kutaisi (w Gruzji)

Cena: 130 zł za bilet!

Przykładowe rezerwacje:

Kutaisi-130-PLN

 

Lubisz poznawać nowe miejsca, jednak bez nadwyrężania swojego portfela? Zobacz co jeszcze przygotowaliśmy na Ciebie w naszym dziale promocje!

 

 

Odpowiedz